Prodej domu v obci Vlčková
na krásném klidném místě - polosamotě

Popis nemovitosti

Základní informace:

Exkluzivně nabízíme prodej samostatně stojícího pěkného domu na klidném místě v obci Vlčková. Zastavěná plocha je 130m2, zahrada 953m2.

Dispozice:

V 1.NP vstupní chodba se schodištěm, kuchyně s jídelnou, špajz, obývací pokoj se vstupem na terasu, koupelna, zvlášť WC, garáž a kotelna. V 2.NP. chodba s prostorem na klavír, čtyři neprůchozí pokoje, šatna, koupelna s WC a zastřešená lodžie u ložnice.

U výstavby domu byly použity nadčasové materiály. Dům je zateplený, pozemek oplocený s elektrickými posuvnými vraty. V roce 2022 rekonstrukce koupelny, kuchyně, podlahy. U domu je zastřešené stání i pro velké auto, 3 parkovací stání před domem a garáž. Dům je připojen na obecní vodovod (kojenecká voda-nejlevnější v regionu) a kanalizaci. Do domu je zavedena elektrická energie i plyn.

Náklady na bydlení jsou velmi nízké, je zde podlahové topení. Skutečná spotřeba plynu za rok 2020 - 1500,-Kč/měs, rok 2021 - 2243,-Kč/měs, rok 2022 - 2003,-Kč/měs.
Otop: plynový kotel, (tuhá paliva-připraven) a je připravená přípojka na solární panely. Najdete zde veškeré přípojky na Whirpool a bazén. V garáži zásuvka pro elektromobil. U domu směrem na západ je nadstřešená terasa a zahrada kde je prostor na bazén, záhonky a chov domácích zvířat. Záhonky s borůvkami, bylinkami a prostor na rajčata před domem.

Neváhejte si sjednat prohlídku tohoto krásného domu ještě teď. Chcete žít obklopeni přírodou na klidném místě, tak volejte! Těším se na Vás Alena Hlavinková.

Technicky:

Fotogalerie

Energetický štítek

Váš prohlížeč nepodporuje nahlížení souborů. Celý energetický štítek si můžete stáhnout zde:

Stáhnout energetický štítek

Cena za nemovitosti

10 790 000,- Kč

Kontakty

Alena Hlavinková

tel.: +420 731 618 472, alena.hlavinkova@email.cz

Kontaktní formulář


731 618 472